Hoi Meisje,
Vanmorgen zijn we weer bij het amc geweest. Het was wel even spannend, want zouden ze nog de echogene darmen zien?? Er was nog wel iets te zien (aan darmlisjes) maar voor de termijn van 30 weken viel het erg mee, je darmpje zag er verder goed uit. Ze konden nu geen grote afwijking zien en voor zover ze het konden zien is je darm niet verstopt.
Qua groei lig je ook goed op gemiddelde dus je hebt geen groeiachterstand. Wel ligt je overdwars. Het is dus wel de bedoeling dat je binnen nu en 2 weken nog gaan draaien want anders kan het geen natuurlijke bevalling worden. Mama hoopt dus dat je dat nog wel gaat doen. De gynecoloog zei dat ik nu gewoon moet bevallen en in de gaten moet houden of je poept.
Morgen hebben we de laatste poging voor de 3d echo, maar ik vrees het ergste ;) Want ook nu lag je met je gezicht naar mijn rug. Gisteren op de cursus bevallen hoorde we dat de placenta heel fluweelzacht aanvoelt en de baby's daarom graag met hun gezichtje tegen de placenta aan liggen. Ook vertelde zij dat baby's vaak als ze geboren zijn dan graag een doekje of zacht popje tegen zich aan voelen (als vervanging voor de placenta). Jij heb dit dus ook. Gelukkig heeft mama al een mooi roze poppetje met je naam erop besteld, waar je lekker mee kan knuffelen.
100% zekerheid hebben we dus pas als je geboren is maar voor 90% zekerheid is het eigenlijk allemaal goed voor zover ze het nu allemaal kunnen zien. Mama krijgt nu geen echo's meer.
Ik zie je dus morgen nog 1 keer en daarna over 7 tot 10 weken, maar dan wel in het echt. Ik kan niet wachten!!
Dikke knuffel,
je mama
reacties (0)